טיפול רגשי לבני נוער

 

 

אם המתבגר שלכם מרבה לכעוס ולהסתגר, מתקשה לתקשר עמכם, סובל מחרדות, מתקשה חברתית, או נמצא במצוקה כלשהי - אל תוותרו עליו. טיפול רגשי יכול לתת לו ולכם כלים, ולשפר את איכות החיים.

 

גיל ההתבגרות הוא גיל של מעבר מילדות לבגרות ובו אתגרים רגשיים רבים עבור המתבגר ועבור הוריו. בני נוער עסוקים בנושאים של תלות - עצמאות, גיבוש הזהות העצמית, התבגרות מינית, ועניין בבני המין השני. פעמים רבות הם ביקורתיים כלפי המבוגרים ולא נכונים לפשרות, ונמשכים לחוויות קיצוניות וחזקות. כל אלה הופכים את ההתמודדות שלהם ושל סביבתם לסוערת ומורכבת.

 

בטיפול רגשי ישנה הזדמנות לתת מילים לבלבול ולהבין את הסערה הפנימית. הטיפול הוא מקום שאינו מזוהה עם החברים או עם ההורים, אלא מקום נייטראלי שמאפשר התבוננות ובדיקה שקטה. בטיפול אפשר לקבל "מראה" תומכת לאיך אתה נתפס ומתנהג. 

 

טיפול רגשי במתבגרים יכול לסייע בקשיים כגון: הסתגרות וביישנות קיצונית, קשיים חברתיים, חרדות, דיכאון, קשיים ביחסים עם ההורים והאחים, גיבוש הזהות המינית, שימוש בסמים ואלכוהול, דימוי עצמי נמוך, קשיים בהתמודדות הלימודית, ועוד.

 

*במרכז גרתי פסיכולוגים קלינים, עובדים סוציאלים קלינים ומטפלים רגשיים שתחום המומחיות שלהם הוא מתבגרים, ויכולים לסייע לכם ולמתבגר שלכם באופן מיידי. 

 

לתיאום פגישת היכרות לטיפול במתבגרים במרכז גרתי רעננה התקשרו כעת לטל' : 054-6667443

 

טיפול רגשי לילדים
Additionally, paste this code immediately after the opening tag: