פסיכולוגית קלינית מומחית

אסנת גרתי

 

פסיכולוגית קלינית מומחית ומנהלת מרכז גרתי ברעננה. עוסקת מזה כ-20 שנה בטיפול פסיכולוגי. הוכשרה כפסיכולוגית קלינית באוניברסיטה העברית בירושלים. עוסקת בהדרכת הורים ובטיפול פסיכולוגי פרטני במבוגרים, נוער וילדים. מלווה את מטפלי מרכז גרתי מבחינה מקצועית. מרצה, כותבת מאמרים ומתראיינת לתוכניות טלוויזיה ולעיתונות בנושאים הקשורים לפסיכולוגיה של הילד והמשפחה. 

פסיכולוג קליני מומחה

ד"ר ניסים קונקי

 

ד"ר לפסיכולוגיה קלינית. מנהל תחום הטיפול במבוגרים והמנהל התפעולי של מרכז גרתי. בעל ניסיון טיפולי רב בישראל ובאוסטרליה. עובד עם מבוגרים בכל הגילאים. עוסק בטיפול זוגי ופרטני. משלב טיפול דינמי וטיפול התנהגותי-קוגניטיבי CBT. בעל ניסיון רב באבחון פסיכולוגי ותעסוקתי, ובייעוץ פסיכולוגי לארגונים ביטחוניים ולספורטאים.

פסיכולוגית קלינית מומחית

רחל סטוור

 

פסיכולוגית קלינית מומחית ומנוסה. עוסקת בטיפול פסיכולוגי ממוקד. הוכשרה בשיטות עבודה של טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT). מתמחה בעבודה עם ילדים עם קשיי קשב וריכוז. דוברת ומטפלת בעברית, צרפתית וספרדית. מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים בכל הגילאים. משתמשת בטיפולים הפסיכולוגים במשחקים מגוונים, עבודה התנהגותית- משימתית, ויצירה. מומחית בהדרכות הורים.

דברת דגן - מטפלת בתנועה

דברת דגן

 

מטפלת מוסמכת בתנועה, בעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה. עובדת זו השנה הרביעית במחלקה פסיכיאטרית בבית חולים שלוותה, טיפולים פרטניים וקבוצות. בעלת נסיון רב בעבודה עם ילדים; שנתיים באלו"ט עם ילדים על הקשת האוטיסטית, בטיפולים פרטניים, קבוצתיים, דיאדיים והדרכת הורים. בעבר מורה ליוגה עם התמחות מיוחדת ביוגה לילדים. 

אייל אהרונוביץ' - אומנויות לחימה

אייל אהרונוביץ'

 

מטפל באמצעות אומנויות לחימה. עובד עם ילדים ונוער בכל הגילאים בשיטה טיפולית ייחודית המשלבת אומנויות לחימה ומתאימה לילדים עם קשיי קשב וריכוז, חרדות, קשיים חברתיים וקשיי תקשורת. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, והסמכה של מטפל באמצעות אומנויות לחימה מטעם מכון וינגייט.מעניק לילדים שעת טיפול אנרגטית ומעצימה שבה הם לומדים דרך הספורט להתמודד עם תסכול, לווסת את התנהגותם, לבטא את עצמם, ולהתמודד עם קשיים.

עינת הולץ - מטפלת בתנועה

עינת הולץ

 

מטפלת בתנועה. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. בוגרת התוכנית להבעה ויצירה עם התמחות בתנועה, בסמינר הקיבוצים. בעלת ניסיון טיפולי בעבודה עם ילדים ונוער עם קשיי תקשורת, קשיים במשפחה, בעיות התנהגות, קשיים חברתיים, חרדות ועוד. מדריכה סטודנטים לטיפול בתנועה, ועובדת כמטפלת בתנועה באגודת ניצן, ובמשרד החינוך. משלבת בעבודתה cbt. הוכשרה בטיפול דיאדי. משתמשת בטיפול במשחקים, יצירה, תנועה וקשב לגוף. עוסקת בהדרכת הורים.​

רחל ידידיה - טיפול באומנות

רחל ידידיה

 

מטפלת באומנות, בעלת ניסיון של כשבע שנים בטיפול רגשי בילדים ונוער עם מגוון אתגרים וקשיים. הוכשרה בתרפיה באומנות במכללה בירושלים, בשלבי קבלת התואר השני במכללה לאומנות וחברה.
משלבת בעבודתה התנסות ויצירה בחומרי אומנות מגוונים, ומשחק חופשי (play therapy). עובדת עם ילדים עם חרדות, קשיי תקשורת, קשיים התנהגותיים, קשיי קשב וריכוז, וקשיים חברתיים. בעלת ניסיון רב וידע נרחב בעבודה עם ילדים בספקטרום האוטיסטי.

אורית וידלץ - בעלי חיים

אורית וידלץ

 

תרפיסטית  בעזרת בעלי חיים ומדריכת הורים. עוסקת בטיפול בילדים מעל לעשר שנים. הוכשרה כתרפיסטית בעזרת בעלי חיים במכללת "דויד ילין" בירושלים וכמדריכת הורים באוניברסיטה הפתוחה.
עובדת עם אוכלוסיות מגוונות בעלות קשיים רגשיים, חברתיים, משברים במשפחה הפרעות קשב וריכוז, קשיים בויסות, ובעיות התנהגות. בעבודתה משלבת בעלי חיים, יצירה ומשחק. דגש מיוחד על שילוב חיות מחמד בשעה הטיפולית, הידועות בהשפעתן המרגיעה על ילדים (מביאה איתה לטיפולים כלבה מקסימה וצ'ינצ'ילות).

ערד גלוסקא - אומנויות לחימה

ערד גלוסקא

 

מחזיק בחגורה שחורה דאן 3 בקראטה (סנסיי), בעל ניסיון של 40 שנה כחניך, מהם 6 שנים מדריך, 3 כמטפל. מחזיק בתעודת מדריך + תעודת מטפל ממכון וינגייט. מטפל בילדים עם הפרעת קשב וריכוז, בעיות ויסות, אוכלוסייה על הספקטרום האוטיסטי, בעיות קואורדינציה. סטודנט להוראה\חינוך, ובעל תואר שני בהנדסה.

 

בנתה - חיות מחמד

בנתה

 

בנתה הוא כלב טיפולי, ידידותי וחובב ילדים. בנתה משתתף בטיפולים של חלק מהילדים בהתאם
לצורך ולהעדפת ההורים והילדים

צוות המטפלים

טיפול רגשי לילדים