054-5992114    

לתיאום פגישה במרכז גרתי צלצלו כעת 
054-5992114טיפול פסיכולוגי בילדים ונוער
טיפול רגשי דרך אומנות, ספורט או חיות
הדרכת הורים

מטפלים מנוסים ומעולים
מחירים נוחים 

​      סוגי הטיפולים במרכז גרתי רעננה

טיפול פסיכולוגי בילדים ונוער/ cbt 
טיפול רגשי בתנועה/בעלי חיים/ אומנות
טיפול באמצעות אומנויות לחימה
הדרכת הורים
אבחונים פסיכודידקטים
ייעוץ טלפוני להורים 

מרכז גרתי לטיפול רגשי בילדים ונוער
בניהול אסנת גרתי פסיכולוגית קלינית מומחית style="font-family:arial,helvetica,sans-serif;">Site by Armadil
style="font-family:arial,helvetica,sans-serif;">Powered by Webydo
צוות המטפלים במרכז גרתי רעננה

אסנת גרתי


פסיכולוגית קלינית מומחית ומנהלת מרכז גרתי ברעננה. עוסקת מזה כ-20 שנה בטיפול פסיכולוגי. הוכשרה כפסיכולוגית קלינית באוניברסיטה העברית בירושלים. עוסקת בהדרכת הורים ובטיפול פסיכולוגי פרטני במבוגרים, נוער וילדים. מלווה את מטפלי מרכז גרתי מבחינה מקצועית. 
מרצה, כותבת מאמרים ומתראיינת לתוכניות טלוויזיה ולעיתונות בנושאים הקשורים לפסיכולוגיה של הילד והמשפחה. 
רחל סטוור

פסיכולוגית קלינית מומחית ומנוסה. עוסקת בטיפול פסיכולוגי ממוקד. הוכשרה בשיטות עבודה של טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT). מתמחה בעבודה עם ילדים עם קשיי קשב וריכוז. דוברת ומטפלת בעברית, צרפתית וספרדית. מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים בכל הגילאים. משתמשת בטיפולים הפסיכולוגים במשחקים מגוונים, עבודה התנהגותית- משימתית, ויצירה. מומחית בהדרכות הורים. 

סווטלנה חבנסקי


פסיכולוגית חינוכית מומחית עם ניסיון רב באבחון ילדים (אבחון פסיכודידקטי ופסיכולוגי). בעלת ניסיון רב שנים כפסיכולוגית חינוכית בבתי ספר המלווה צוותים חינוכיים ומטפלת בילדים ונוער. 
מטפלת בנוער במצבי סיכון (אובדנות, נשירה מבית הספר). מטפלת בנוער עם קשיים במיומנוית חברתיות בשיטות טיפול ייחודיות. 

אייל אהרונוביץ'


מטפל באמצעות אומנויות לחימה. עובד עם ילדים ונוער בכל הגילאים בשיטה טיפולית ייחודית המשלבת אומנויות לחימה ומתאימה לילדים עם קשיי קשב וריכוז, חרדות, קשיים חברתיים וקשיי תקשורת. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, והסמכה של מטפל באמצעות אומנויות לחימה מטעם מכון וינגייט.מעניק לילדים שעת טיפול אנרגטית ומעצימה שבה הם לומדים דרך הספורט להתמודד עם תסכול, לווסת את התנהגותם, לבטא את עצמם, ולהתמודד עם קשיים.  

.ד"ר ניסים קונקי


ד"ר לפסיכולוגיה קלינית. מנהל תחום הטיפול במבוגרים והמנהל התפעולי של מרכז גרתי. בעל ניסיון טיפולי רב בישראל ובאוסטרליה. עובד עם מבוגרים בכל הגילאים. עוסק בטיפול זוגי ופרטני. משלב טיפול דינמי וטיפול התנהגותי-קוגניטיבי CBT. בעל ניסיון רב באבחון פסיכולוגי ותעסוקתי, ובייעוץ פסיכולוגי לארגונים ביטחוניים ולספורטאים. 

 
רחל ידידיה

מטפלת באומנות, בעלת ניסיון של כשבע שנים בטיפול רגשי בילדים ונוער עם מגוון אתגרים וקשיים. הוכשרה בתרפיה באומנות במכללה בירושלים, בשלבי קבלת התואר השני במכללה לאומנות וחברה.
משלבת בעבודתה התנסות ויצירה בחומרי אומנות מגוונים, ומשחק חופשי (play therapy). עובדת עם ילדים עם חרדות, קשיי תקשורת, קשיים התנהגותיים, קשיי קשב וריכוז, וקשיים חברתיים. בעלת ניסיון רב וידע נרחב בעבודה עם ילדים בספקטרום האוטיסטי.

אורית וידלץ


תרפיסטית  בעזרת בעלי חיים ומדריכת הורים. עוסקת בטיפול בילדים מעל לעשר שנים. הוכשרה כתרפיסטית בעזרת בעלי חיים במכללת "דויד ילין" בירושלים וכמדריכת הורים באוניברסיטה הפתוחה.
עובדת עם אוכלוסיות מגוונות בעלות קשיים רגשיים, חברתיים, משברים במשפחה הפרעות קשב וריכוז, קשיים בויסות, ובעיות התנהגות. בעבודתה משלבת בעלי חיים, יצירה ומשחק. דגש מיוחד על שילוב חיות מחמד בשעה הטיפולית, הידועות בהשפעתן המרגיעה על ילדים (מביאה איתה לטיפולים כלבה מקסימה וצ'ינצ'ילות).  

  עינת הולץ
מטפלת בתנועה. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. בוגרת התוכנית להבעה ויצירה עם התמחות בתנועה, בסמינר הקיבוצים. בעלת ניסיון טיפולי בעבודה עם ילדים ונוער עם קשיי תקשורת, קשיים במשפחה, בעיות התנהגות, קשיים חברתיים, חרדות ועוד. מדריכה סטודנטים לטיפול בתנועה, ועובדת כמטפלת בתנועה באגודת ניצן, ובמשרד החינוך. משלבת בעבודתה cbt. הוכשרה בטיפול דיאדי. משתמשת בטיפול במשחקים, יצירה, תנועה וקשב לגוף. עוסקת בהדרכת הורים. 

בנתהבנתה הוא כלב טיפולי, ידידותי וחובב ילדים. בנתה משתתף בטיפולים של חלק מהילדים בהתאם
לצורך ולהעדפת ההורים והילדים