פסיכולוגית קלינית מומחית

אסנת גרתי

 

פסיכולוגית קלינית מומחית ומנהלת מרכז גרתי ברעננה. עוסקת מזה כ-20 שנה בטיפול פסיכולוגי. הוכשרה כפסיכולוגית קלינית באוניברסיטה העברית בירושלים. עוסקת בהדרכת הורים ובטיפול פסיכולוגי פרטני במבוגרים, נוער וילדים. מלווה את מטפלי מרכז גרתי מבחינה מקצועית. מרצה, כותבת מאמרים ומתראיינת לתוכניות טלוויזיה ולעיתונות בנושאים הקשורים לפסיכולוגיה של הילד והמשפחה. 

פסיכולוג קליני מומחה

ד"ר ניסים קונקי

 

ד"ר לפסיכולוגיה קלינית. מנהל תחום הטיפול במבוגרים והמנהל התפעולי של מרכז גרתי. בעל ניסיון טיפולי רב בישראל ובאוסטרליה. עובד עם מבוגרים בכל הגילאים. עוסק בטיפול זוגי ופרטני. משלב טיפול דינמי וטיפול התנהגותי-קוגניטיבי CBT. בעל ניסיון רב באבחון פסיכולוגי ותעסוקתי, ובייעוץ פסיכולוגי לארגונים ביטחוניים ולספורטאים.

פסיכולוגית קלינית מומחית

רחל סטוור

 

פסיכולוגית קלינית מומחית ומנוסה. עוסקת בטיפול פסיכולוגי ממוקד. הוכשרה בשיטות עבודה של טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT). מתמחה בעבודה עם ילדים עם קשיי קשב וריכוז. דוברת ומטפלת בעברית, צרפתית וספרדית. מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים בכל הגילאים. משתמשת בטיפולים הפסיכולוגים במשחקים מגוונים, עבודה התנהגותית- משימתית, ויצירה. מומחית בהדרכות הורים.

דברת דגן - מטפלת בתנועה

דברת דגן

 

מטפלת מוסמכת בתנועה, בעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה. עובדת זו השנה הרביעית במחלקה פסיכיאטרית בבית חולים שלוותה, טיפולים פרטניים וקבוצות. בעלת נסיון רב בעבודה עם ילדים; שנתיים באלו"ט עם ילדים על הקשת האוטיסטית, בטיפולים פרטניים, קבוצתיים, דיאדיים והדרכת הורים. בעבר מורה ליוגה עם התמחות מיוחדת ביוגה לילדים. 

אייל אהרונוביץ' - אומנויות לחימה

אייל אהרונוביץ'

 

מטפל באמצעות אומנויות לחימה. עובד עם ילדים ונוער בכל הגילאים בשיטה טיפולית ייחודית המשלבת אומנויות לחימה ומתאימה לילדים עם קשיי קשב וריכוז, חרדות, קשיים חברתיים וקשיי תקשורת. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, והסמכה של מטפל באמצעות אומנויות לחימה מטעם מכון וינגייט.מעניק לילדים שעת טיפול אנרגטית ומעצימה שבה הם לומדים דרך הספורט להתמודד עם תסכול, לווסת את התנהגותם, לבטא את עצמם, ולהתמודד עם קשיים.

רחל ידידיה - טיפול באומנות

תומר קמיל

 

מדריך כדורסל מקצועי ומוסמך ממכון וינגייט.

כדורסלן מקצועי עם ניסיון של 10 שנים. 

עובד עם ילדים ובני נוער על נושאים כגון דימוי עצמי, ביטחון עצמי, והפרעות קשב וריכוז. 

האימון מתבסס על טכניקות עבודה גופניות (אישיות וקבוצתיות) המשליכות על התפקוד הכולל של האדם, מבחינה מחשבתית, רגשית והתנהגותית.

טיפול דרך מוזיקה ותנועה

צביה ישי

 

מטפלת מוסמכת במוזיקה ותנועה. בוגרת התכנית לטיפול במוזיקה ותנועה במכללת לוינסקי, ובעלת תואר שני בטיפול במוזיקה ממכללת דוד ילין. בעלת ניסיון רב בעבודה עם פעוטות, ילדים ונוער. בעלת ניסיון מאלו"ט של שש שנים בעבודה עם פעוטות וילדים על הקשת האוטיסטית, בטיפולים פרטניים, הדרכת צוות והדרכת סטודנטיות. בעלת הכשרה בטיפול דיאדי והדרכת הורים..

ערד גלוסקא - אומנויות לחימה

ערד גלוסקא

 

מחזיק בחגורה שחורה דאן 3 בקראטה (סנסיי), בעל ניסיון של 40 שנה כחניך, מהם 6 שנים מדריך, 3 כמטפל. מחזיק בתעודת מדריך + תעודת מטפל ממכון וינגייט. מטפל בילדים עם הפרעת קשב וריכוז, בעיות ויסות, אוכלוסייה על הספקטרום האוטיסטי, בעיות קואורדינציה. סטודנט להוראה\חינוך, ובעל תואר שני בהנדסה.

 

פסיכולוגית קלינית מומחית

שרון קפלן

 

מטפלת באמנות לילדים ונוער בעלת נסיון של כשש שנים. בעלת תואר שני בטיפול באמנות מסמינר הקיבוצים. והכשרה בהדרכת הורים לאנשי טיפול ממכון אדלר. מטפלת בילדים ונוער עם קשיים חברתיים, בעיות התנהגות, חרדות ועוד. כמו כן, מדריכת הורים לילדים בכל הגילאים.

טיפול דרך הרפתקה וטבע

אמיר פניגשטיין

 

בוגר התוכנית להנחיית  קבוצות  בשטח וטיפול באמצעות טבע והרפתקה של מכון ווינגייט.
עובד עם ילדים, נוער ומבוגרים באופן פרטני ובקבוצה על נושאים כגון העלאת  בטחון עצמי, דימוי עצמי, וויסות, פיתוח מיומנויות חברתיות והתמודדות עם חרדות.

טיפול דרך מוזיקה ותנועה

טלי ארז

 

בעלת תואר ראשון ושני מאוניברסיטת תל אביב. בוגרת לימודי פסיכותראפיה קוגנטיבית התנהגותית, מכון פסגות .מטפלת קוגנטיבית התנהגותית (CBT) במסגרת טיפולית אישית, הדרכת הורים וטיפול קבוצתי. במקביל, עובדת מזה כשני עשורים כיועצת חינוכית במשרד החינוך בכל שכבות הגיל (יסודי,חטיבה ותיכון). בעברה מדריכה באגף למחוננים של משרד החינוך.

מטפלת דרך בעלי חיים

לימור קורנגוט

 

מטפלת רגשית בעזרת בעלי חיים. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודי המשך בטיפול בעזרת בעלי חיים דרך מרכז מגיד, שלוחה של האוניברסיטה העברית. כיום מסיימת לימודי תואר שני בקרימינולוגיה שיקומית. בעלת ניסיון של 10 שנים במעונות ופנימיות של ילדים ונוער. 
 מתמקדת בטיפול עם בעלי חיים ככלי המאפשר חיבור, השלכה, הפחתת חרדה, ראיית האחר ועוד. משלבת כלים נוספים כגון אומנות, פסיכודרמה, גינון ובנייה. מגיעה לטיפולי עם כלבה, אוגרים, וחיות נוספות.

בנתה - חיות מחמד

בנתה

 

בנתה הוא כלב טיפולי, ידידותי וחובב ילדים. בנתה משתתף בטיפולים של חלק מהילדים בהתאם
לצורך ולהעדפת ההורים והילדים

צוות המטפלים

טיפול רגשי לילדים
Additionally, paste this code immediately after the opening tag: