טיפול בתנועה

 

 

 

טיפול בתנועה הוא שיטה טיפולית המבוססת על החיבור בין הגוף והרגש, ומאפשרת לילדים להכיר ולהבין את עצמם דרך משחקים תנועתיים, דרמה, מחול ותנועה, יוגה, ריקוד וספורט.

 

במרכז גרתי משולב הטיפול בתנועה ב-play therapy וכולל אפשרויות שונות המוצעות לילדים שביניהן גם שימוש במשחקי קופסה, אומנות, ומשחקי דמיון.

 

 

תרפיה בתנועה לילדים-כיצד זה עוזר?

 

בתרפיה בתנועה לילדים משתמשת המטפלת משתמשת המטפלת בקשב לגוף, ובתפיסה כי התנועה משקפת את האישיות ויכולה לספר על האתגרים עימם מתמודד הילד ועל אופן ההתמודדות שלו. דרך התנועה יכולה המטפלת לסייע לילד לבטא רגשות, להשתחרר, ולשפר את התקשורת עם עצמו ועם הסביבה.

 

 

המטפלת בתנועה מתאימה את אופי הטיפול לתחומי העניין של הילד והשימוש בתנועה יכול לנוע בין משחקי ספורט כמו כדורסל וכדורגל, לבין יוגה והרפיה, או ריקוד.

 

טיפול בתנועה אינו דורש כישרון בתחום הריקוד והספורט או ניסיון מוקדם. הוא מתאים לילדים שאוהבים לעבוד עם הגוף, לילדים אקטיבים שצריכים הרבה "אקשן" ותזוזה, ולילדים שספורט ותנועה עושים להם מצב- רוח טוב.

 

תרפיה בתנועה לילדים מתאימה לילדים עם חרדות, קשיי קשב וריכוז, ביישנות, משברים במשפחה, ילדים בספקטרום האוטיסטי, ילדים עם קשיי ויסות או קשיים התנהגותיים, ועוד.

  

הטיפול בתנועה מלווה בהדרכת הורים.

 

לחצו כאן לתחומי טיפול נוספים: טיפול פסיכולוגי לילדים I ספורט טיפול לילדים I טיפול באומנות I טיפול בעזרת בעלי חיים

 

לקבלת פרטים נוספים על טיפול פסיכולוגי לילדים או מתבגרים במרכז גרתי התקשרו לטל' 054-6667443.

 

תרפיה בתנועה לילדים

טיפול רגשי לילדים
Additionally, paste this code immediately after the opening tag: